login hasło
   
  :: Barcelona 2017
:: Hiszpania 2016
:: Polska 2014
:: TOSCANIA
:: HOLANDIA
:: BAŁKANY 2010
:: GRECJA
:: KAZACHSTAN ROSJA UKRAINA
:: SYRIA 2008
:: ALBANIA 2008
:: CHORWACJA SŁOWENIA
:: PORTUGALIA
:: LWÓW 2006 / 2007
:: HEINEKEN FESTIWAL
:: BERLIN 2007
:: SYCYLIA
:: KRUMLOW I KUTNA HORA
:: BUDAPESZT 2006
:: PRAHA
:: HRADEC KRALOVE STREET FIGHTER FESTIVAL
:: SŁOWACJA
:: CZECHY TARGI MOTOCYKLOWE ZLOTY SPOTKANIA
:: PEOPLE
:: BAŁTYK
:: RÓŻNIASTE
:: SNOWBOARD
:: POTWORNY ZLOT ZĄBKOWICE ŚL
:: PO POLSCE

 
 :: CHORWACJA SŁOWENIA
 

Jeśli chcesz odpocząć i interesuje Cię sprawne zaplanowanie urlopu , Chorwacja i Słowenia będzie miejscem w którym możesz spędzić najbliższe wakacje . Dostaniesz tu wszystko czego potrzebują turyści na motocyklach : ciepła woda Adriatyku , pogoda , hotele , campingi a w razie konieczności psie odchody zapakowane w złoty listek .

Autostrady którymi można szybko i sprawnie dostać się z Polski aż do samego wybrzeża dają możliwość zaplanowania nawet bardzo krótkiego dosłownie kilku dniowego wypadu . Jedyne ograniczenie to twardość twojego tyłka . Płatne autostrady w Austrii , Słoweni czy Chorwacji warte są swojej ceny i pozwalają na naprawdę szybkie przeloty a alpejskie widoki na zawsze utkwią w twojej głowie i pozwolą chociaż na chwilę zapomnieć o naszych fantastycznych polskich drogach . Jeżeli masz szybkiego turystyka lub ostrego sporta zakochasz się w słoweńskich górskich drogach .

Chorwacja od lat gotowa na chordy turystów z całej Europy zatraca swój surowy charakter i coraz trudniej znaleść w niej miejsce wolne od wycieczkowiczów i związanego z nimi zgiełku. Jeszcze kilka lat temu wystarczyła maska z rurką aby penetrować podwody świat wybrzeża Chorwacji , dzisiaj konieczna jest już wizyta na dużych głębokościach oraz pełen ekwipunek wraz z instruktorem . Zarezerwowane miejsce na campingu okazuje się skrawkiem wydeptanej trawy gdzie twój namiot stoi 20 centymetrów od namiotów sąsiadów którymi są : rodzina z płaczącym dzieckiem , nawalona śpiewająca grupa rodaków lub fan techno z pełnym nagłośnieniem zamontowanym w swoim golfie trzeciej generacji . Wizyta w Puli czy w Dubrowniku wymaga dużego samozaparcia w walce z tabunami zwiedzających niezależnie od pory dnia i nocy .Skutkiem ubocznym takiego stanu rzeczy są rosnące ceny towarów i usług które powodują że warto myśleć o odwiedzeniu innych krajów Europy .Mit taniej i dzikiej Chorwacji upadł już dawno temu .

Czy warto odwiedzić ten kraj ? OCZYWIŚCIE że TAK , ale moim zdaniem to czerwiec i wrzesień są miesiącami w których warto wyruszyć do byłej Jugosławi . Dużo miejsca na campingach i w hotelach , przed i posezonowe obniżki cen oraz pogoda która pozwala na korzystanie z nadmorskich atrakcji z temperaturami umożliwiającymi normalne funkcjonowanie i przemawiaja za wybraniem tego właśnie terminu .
Zwiedzam Jugosławie od kiedy posiadam paszport , myśle że jeszcze wielokrotnie będę jej gościem. 
 
Grecja

PORTUGALIA

CHORWACJA

Ukraina

Ząbkowice Śl

MACEDONIA

 
  trawelowe-pikczery.pl   trawelowe pikczery  |  księga gości  |  kolec76   design bartek dzieńkowski '08